Derma Skin Clear Toner
Vegaaninen
Tehty kierrätetystä materiaalista
NIVEA Derma Skin Clear Toner -kasvovesi kirkastaa ihoa ja vähentää sen öljyisyyttä ja ylimääräistä kiiltoa. Sisältää salisyylihappoa, niasiiniamidia ja merisuolaa.
Näytä lisääKoko
Epäpuhdas iho
Osta nyt
Lisää tämän sarjan tuotteita
Tuoteominaisuudet
Puhdistava
Kosteuttava
Vähentää talin eritystä
Tasapainoinen iho
Kliinisesti todistettu
Päivittäiseen käyttöön
Vegaaninen
Tehty kierrätetystä materiaalista
Salisyylihappo
B3-vitamiini
Epäpuhdas iho
Tuotteen kohokohdat
- Kasvovesi on kehitetty erityisesti palauttamaan epäpuhtaan ihon tasapaino
- Kirkastaa ihoa ja vähentää sen öljyisyyttä
- Sisältää salisyylihappoa, niasiiniamidia ja merisuolaa
- Kosteuttaa ihoa tukkimatta ihohuokosia, näkyvät tulokset 7 päivässä
- Vegaaninen koostumus ei sisällä etyylialkoholia
Miten
1
Käytä aamuin illoin.
2
Levitä hellävaraisesti kasvoille käsin tai vanulapun avulla. Vältä silmänympärysaluetta.
3
Älä huuhtele.
Lue lisää tästä tuotteesta
NIVEA Derma Skin Clear Toner -kasvovesi on kehitetty erityisesti palauttamaan epäpuhtaan ihon tasapaino. Se kirkastaa ihoa ja vähentää sen öljyisyyttä ja ylimääräistä kiiltoa. Vegaaninen koostumus sisältää salisyylihappoa, niasiiniamidia ja merisuolaa. Kosteuttaa ihoa tehokkaasti tukkimatta ihohuokosia. Ihon kunto paranee näkyvästi vain 7 päivässä! Derma Skin Clear -sarjan tuotteet ovat epäpuhtaan ihon pelastus! Ei sisällä etyylialkoholia.
Tuotenumero 98758 (98758-04568-03)
Paikallinen rekisterinumero 4029286
Ainesosaluettelo
Huomio
Listatut ainesosat vastaavat nykyistä tuotantoa. Koska säännöllisesti muutamme koostumuksiamme sisällyttääksemme niihin uusia tieteellisten tutkimusten tuloksia, pakkaukseen painettu ainesosaluettelo on aina päivitetyin versio.
Ei sisällä Alkoholi
Sisältää: Aqua, Methylpropanediol, PEG-8, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Salicylic Acid, Maris Sal, Niacinamide, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Parfum